Gene-us Biyoteknoloji ekibinin kurucusuyum. Gene-us olarak çalışmalarımızı daha ileriye taşıyabilmek için yeni proje önerileri ve iş fikirleri geliştirmeye devam etmekteyiz. Şu an için Gene-us, gündemi ve yenilikleri sürekli takip eden, yenilikçi tedavileri ve inovasyonları ülkemize kazandırmayı hedefleyen bir takımdır.

Başak Toker

ar-ge ekibi

Kanser ve evrimsel biyoloji yoğunlaştığım alanlar olmakla beraber mikrobiyoloji, kronik lenfositik lösemi, meme kanseri, ailevi akdeniz ateşi ve COVID-19 üzerine çalışmalarda bulundum. Güncel olarak COVID-19 tanı kitimizin Ar-Ge çalışmalarında ve yeni TÜBİTAK projemizde yer almaktayım.

m. serdar koca

AR-GE EKİBİ

Bitki biyoteknolojisi ve tıbbi mikrobiyoloji alanlarında çalıştım. Biyoinformatik alanında kendimi geliştirdim ve Gene-Us ekibinde Ar-Ge çalışmalarında biyoinformatik yöntemlerini kullanarak yer almaktayım. 

GİZEM NUR DURAN

AR-GE EKİBİ

Bilgisayar destekli ilaç tasarımı, hesaplamalı kimya, protein dinamiği, moleküler dinamik simülasyonları, protein-ligant etkileşimleri alanlarında çeşitli projelerde çalışıyorum. Gene-us’ta biyoinformatik alanı AR-GE ekibinde araştırmacı olarak görev almaktayım. 

Meryem Sarıkaya

ar-ge ekibi

Gen terapisi, miRNA’lar, immunoloji ve biyoinformatik alanlarına ilgiliyim. Gene-us Biotechnology ekibiyle beraber çalışacağımız her alanda güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum.
Gene-us Biyoteknoloji ekibinde tasarımcı olarak rol alıyorum. Gene-us ekibinin geliştirdiği tanı kitlerinin 3D model ve tasarım kısımlarıyla ilgileniyorum.

elif sude karan

AR-GE EKİBİ

Bulunduğum çeşitli staj çalışmalarından ve okulda kazandığım tecrübelerden faydalanarak yeni araştırma ve projelerde bulunmak  üstüne yeni deneyimler katmak istiyorum. Kendimi geliştirmeyi yeni fikirler üretmeyi ve insanlara faydalı işler yapmayı seviyorum. Gene-Us Biyoteknoloji bünyesinde de AR-GE departmanında çalışmalarımı sürdürüyorum.

 

yaşar yurtsever

AR-GE EKİBİ

Çok farklı alanlarda çalışmayı ve kendimi geliştirmeyi seviyorum ama özellikle sentetik biyoloji alanda araştırma yapmayı ve projeler üretmeye çalışıyorum. Elimden geldiğince kendimi geliştirecek her alanda çalışmak, okumak ve öğrenmek istiyorum. Gene-Us Biyoteknoloji bünyesinde Ar-Ge bölümünde çalışıyorum. 
Bitki stresi, nörobilim, tıbbi genetik alanlarını deneyimleme fırsatına sahip olmakla birlikte davranışsal biyoloji, nöropsikolojik hastalıkların mekanizması ve davranışsal psikoloji alanlarına ilgi duymaktayım. Güncel olarak COVID-19 ilaç tedavisi için araştırma yapmaktayım. Gene-Us ekibinin bir parçası olmaktan oldukça mutluyum. 
BİZE KATILIN

ece Kocaaku

AR-GE EKİBİ

Kanser, nörobiyoloji ve evrimsel biyoloji ile ilgiliyim. Moleküler genetik tanı yöntemleri geliştirilmesi üzerine çalışmalarda bulundum. Gene-Us Biotechnology ekibinde yer almaktan mutluluk ve gurur duyuyorum.  
Bize katılın